Лејкерс и Леброн на колена пред маестралниот Дончиќ (видео)

Му се направи мерак на одличниот Лука - „Тресна“ тројка во негов стил преку раката на неговиот идол, па стави крај на серијата од 10 победи на Езерџиите.

Слични вести...