Лејкерс конечно ги скротија Волците во Минесота, ќе ве насмее бунарот на Леброн (Видео)

Шампионот славеше со 112:104, а Кралот Џејмс уфрли 30 поени, со 13 скока и 7 асистенции, но имаше и една интересна утка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *