Лејкерс покажуваат зошто ќе бидат фаворити за титулата во НБА, го здробија Голден стејт

Леброн Џејмс и другарите започнаа опасно во претсезоната.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *