Лејкерс против најслабиот тим во НБА, но во негова сала не победиле од 2015 година

Одбравме четири кошаркарски и еден хокеарски меч за типување од полноќната понуда на Sport Life.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *