Лесно е: Треба да се одигра на Интер и Јувентус во Квоти на денот

Два меча од италијанската Серија А и еден дуел од шпанското првенство се на понудата во Квоти на денот во Sport Life.

Интер дома игра против Емполи и тука дилемата е колку голови ќе даде домаќинот. Понудата е Нераѕурите да постигнат барем еден гол во првото полувреме, а три погодоци во текот на целата средба за коефициент вреден 1.95.

Џенова на свој терен го пречекува Јувентус, а секако дека Старата дама е фаворит, па опцијата е Х2&2-4 гола со квота од 2.05.

Леванте, кој е последен во Примера дивисион, го пречекува Реал Сосиедад и тука може да се одигра на голови, и тоа 1-3 I & 1-3 II, што носи коефициент од 2.10.

Ако ги одиграте сите три меча заедно, вкупниот коефициент е 8.39.

- Оглас -

Најнови вести