Левандовски сака што поскоро да ги реши дилемите, конечно се разбуди европскиот првак (видео)

Баерн е многу блиску да ја продолжи традицијата со 17 победи по ред во премиерните натпревари во Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *