Лидс нуди луди мерки – Замрзнување на платите за Алиоски и соиграчите

Раководството на клубот од Јоркшир ќе разговара со играчите за замрзнување на примањата додека трае прекинот поради Коронавирус

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *