Лил е експерт за продажба: Двајца играчи купени за вкупно 22 милиони евра ги продаде за 160 милиони евра!

Вчера беше поставен рекордот за најголем трансфер на еден фудбалер од Африка

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *