Лилард пукна „пееска“ како од шега и воодушеви со скромноста (Видео)

Еден од најдобрите бекови со учинок од 50 поени и 10 асистенции го предводеше Портланд до победа со голем пресврт, а остана скромен со одлична изјава по мечот

Слични вести...