Лингард им побегна и на Лисиците, со голови го води Вест Хем кон Лигата на шампионите

Кој очекуваше вакви игри на позајмениот фудбалер кај Чеканите од Манчестер јунајтед?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *