Лингард како 10-годишно дете учеше финти од Роналдо, сега се заедно на теренот

Доказ дека детскиот сон може да ви се исполни.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *