Ливерпул и Лајпциг повторно ќе играат на „Пушкаш арената“?

Шест опции се во игра за реванш-дуелот меѓу англискиот првак и бундеслигашот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *