Ливерпул вечерва во живо ќе го „снима“ фудбалерот кој треба да биде нивно засилување

Австриецот кој игра за Лајпциг може кариерата да ја продолжи во Ливерпул, особено ако се истакне против Црвените.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *