Лош влез во мечот, многу примени голови на празна мрежа, прв пораз на Вардар 1961 во ЛШ

Монпелје подобар, а светла точка беа навивачите кои не престанаа да ги бодрат Црвено-црните.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *