Весела тениска математика – Страшен пропуст на судијата и невидено објаснување ја декласираа Шарма (Видео)

Ваков кикс немало досега, судијата погрешно ги броеше поените во Богота, а објаснувањето на директорот на турнирот е чудно.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *