Лоша вест од Англија: Еден од најдобрите фудбалери на Борнмут откри дека има рак

Велшанецот го чека тешка животна битка.

Слични вести...

1 Response

  1. Николче напиша:

    Se najdobro i da se izbori pobrzo so rakot sto pobrzo i da go vidime pak na zeleniot teren.Poz i se najdobro

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *