Лоши вести за Портланд: Лилард ноќеска нема да игра против Лејкерс

Првата ѕвезда ќе го пропушти клучниот меч за Блејзерс, Леброн и екипата веќе се гледаат во конференциското полуфинале.

Слични вести...