Луд меч со три црвени картони, еден поништен гол и погодок за пресврт во 88-мата минута

Предновогодишна драма во Шпанија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *