Луд меч во Денвер, Леброн никогаш претходно не бил во ваква ситуација (Видео)

Три интересни меча се одиграа во плејофот од НБА-лигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *