„Луда“ десетка: Наполи, Ливерпул, Баерн, Реал, Сити, Ајакс, Атлетико…

Денешните Викенд квоти во Sport Life нуди одлични коефициенти на едни од најатрактивните мечеви во европскиот фудбал. Вкупно 10 натпревари се со интересна понуда на квоти, кои едноставно вредат да се одиграат.

- Оглас -

Најнови вести