Лудило во Бостон: Леверт со невидена симултанка надополни 21 негатива и ги нокаутира Келтите (видео)

Kошаркарот на Бруклин од рекордните 51 поен, дури 37 ги реализира во последниот период и дополнителните пет минути.

Слични вести...