Лудо полувреме на Лудогорец – Погодок за 38 секунди, па страшен гол на Форстер (Видео)

Бугарскиот претставник во Лигата на Европа води со 2:0 во Унгарија против Ференцварош со погодок во 38-мата секунда и со фантастичен гол од слободен удар.

Слични вести...