Лукаку погоди во 119-тата минута и го одведе Интер на мегдан против Милан (Видео)

Ќе гледаме градско дерби на „Сан Сиро“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *