Магија на Словенецот – НБА му го најде скокот на Дончиќ што фалеше за трипл-дабл (Видео)

Дали и ова се смета за скок, се шегуваат на официјалната страна на најсилната кошаркарска лига, а потегот на Словенецот е магичен

Слични вести...