Мајами пред „метла“, Феникс ја налути Веѓата, Јокиќ ја сврте серијата против Портланд (видео)

Милвоки на убедлив начин дојде на само една победа од пласман во источното полуфинале, Лејкерс и Денвер ја презедоа контролата во сериите против Феникс и Портланд

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *