Мајнц менува тренери како никој, го доби и четвртиот предводник сезонава

Новиот тренер седум сезони играше заедно со Николче Новески.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *