Макаби не го поднесе рафалот на Ѕвезда

Изралеската гордост си го обезбеди местото во разигрувањата, па затоа овој убедлив пораз од Црвено-белите не боли

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *