Македонија го „здроби“ Лихтенштајн, сега ќе бараме ново чудо против Германија (ВИДЕО)

Убедлива игра и убедлива победа на нашата репрезентација на гостувањето во Вадуц

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *