Македонија има опасни ривали во трката за добивање вајлд-карта за настап на Светското во Египет

Нашите ракометари се надеваат дека ќе продолжат да бидат дел од најголемите натпреварувања.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *