Македонија на СП во Египет ќе биде без докажаните „крила“

Познат е составот со кој ќе играме на Мундијалот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *