Македонија од третиот шешир на 6. мај ја чека ждрепката за ракометното ЕП

Не можеме да бидеме во иста група со Франција, Словачка, Белорусија, Исланд и Чешка

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *