Македонија сигурно напредува – Позиција број 62 за Рисовите на ранг-листата на ФИФА

Имаме скок од три позиции, но поважно е што играме одлично пред настапот на ЕП.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *