Македонија загуби од Република Ирска, сега ќе чека пораз на Полска

Нашата фудбалска репрезентација за играчи до 17 години претрпе пораз од домаќинот на турнирот со 0:2 и сега работите и настапот во квалификациите зависат од другите селекции во групата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *