Македонска рапсодија во Перм: Кошаркарите уште сонуваат за Евробаскетот 2022

Фантастично издание на нашите кошаркари во второто полувреме во кое Италија делуваше дезориентирано, сега чекаме пораз на Естонија за да останеме во игра за пласман на континенталниот собир

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *