Македонските јунаци се на терен, подготвени да изгинат во „фудбалското востание“ (фото)

Теренот сега делува добро, останува фудбалерите да одиграат најдобро што знаат

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *