Максимално посветени и со насмевки репрезентативците го одработија денешниот тренинг (фото)

Рисовите на Ангеловски се подготвуваат за контролката против Казахстан, а потоа следува пат до Букурешт за Европското првенство.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *