Мал е бројот на прогнозери кои веруваат во ново чудо на Македонија против Германија

Репрезентативните дуели се на менито за ова коло на Спортска прогноза.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *