Малер за играчот на Манчестер јунајтед, ќе го пропушти Европското првенство

Холанѓаните со 25-мина играчи на списокот ќе се појават на ЕВРО 2020.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *