Малиновски: Кристијано Роналдо не е најдобар играч во Серија А

Украинецот не е импресиониран од португалската мега ѕвезда.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *