Малку необичен Супер тип, но тоа го прави посебно интересен

Неколку меча од снукер шампионската лига, хокеј-дуели во Словачка, Чешка, Русија… се само дел од денешната понуда во Супер типот на Sport Life.

Стандардно во понудата има и фудбалски возбудувања, и тоа од египетското првенство, од Обединетите Арапски Емирати, па дури и од Јужна Африка.

Вкупно 16 меча има во Супер типот, а вам ви останува да го одберете фаворитот со зголемен коефициент.

- Оглас -

Најнови вести