Манчестер јунајтед го има новиот Меси, ѝ го грабна на Барселона пред нос (Видео)

Момчето што израсна во Академијата на Еспањол, а пристигна на „Олд Трафорд“ по голема битка со Барселона, повторно даде прекрасен гол од слободен удар.

Слични вести...