Манчестер јунајтед победи на добро познат начин – гол од пенал на Бруно Фернандеш

Црвените ѓаволи се намачија и едвај победија на „Олд Трафорд“

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *