Манчестер сити во лов на Меси со понуда каква што немало во историјата на фудбалот

Англиските медиуми објавија дека богатите шеици сакаат по секоја цена да го видат Аргентинецот во синиот дрес, а сумата е вртоглава

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *