Мане и Фирмино талични за Ливерпул, Лестер гази во низа, Арсенал пак се сопна (видео)

Во ниту еден од шесте дуели во 13-тото коло од Премиер лигата кои започнаа во 16 часот, не победи домашна екипа

Слични вести...