Мареј прв пат го изведе ударот наречен „Паненка“ во тенисот (Видео)

Британецот со потег по кој противникот остана „закопан“ во место

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *