Марихуаната нема да биде забранета, светската анти-допинг агенција со ново правило

Ако канабисот во иднина не се смета за допинг, најзаслужна за тоа ќе биде американската спринтерка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *