Марк Гасол и кажа збогум на НБА лигата, ќе игра за клубот чиј претседател е

Мемфис гризлис се откажаа од шпанскиот репрезентативец, кој се враќа во Шпанија и ќе има двојна улога во новиот клуб

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *