Марк Селби повторно е владетел во снукерот

Четврта титула светски првак и награда од 500.000 фунти за големиот навивач на Лестер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *