Марчезин се запиша во тимот на Кариус – Голманска грешка што може да го чини Порто и титула (Видео)

Чуварот на мрежата на португалскиот лидер направи катастрофален кикс „А-ла Кариус“, по кој Фамаликао поведе со 1:0.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *