Маслинко останува уште една сезона во МЗТ Скопје, пристигна и Филип Бакоч

И двајцата кошаркари потпишаа едногодишни договори со Штрковите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *